Follow by Email

Сторінки

Шукати в цьому блозі

субота, жовтня 13, 2018

Зустріч 5-а з письменницею Еліною Заржицькою

ДО НАЙКРАЩОГО УРОКУ ВЧИТЕЛЬ ГОТУЄТЬСЯ ВСЕ ЖИТТЯ

Переможець міжрегіонального конкурсу “Письменники-малюкам” (1997, Одеса), нагороджена особливою відзнакою Журі Третього Всеукраїнського конкурсу сучасної радіоп’єси “Відродимо забутий жанр” (2010, Київ). Лауреат Дніпропетровського міського конкурсу-фестивалю молодіжних та дитячих театрів “Новорічна феєрія” (2009, як автор лібрето “Пригоди Морського Коника”). Лауреат літературної премії ім. Олеся Гончара Всеукраїнського щомісячника “Бористен” (2010, Дніпропетровськ). Дипломант Всеукраїнського конкурсу “Коронація слова” за роман для дітей “Китеня Тимко і Капітан Теревенько” (2011, Київ), міського конкурсу “Сузір’я муз Дніпропетровська” у номінації “Кращий мистецький твір для дітей” (2012, Дніпропетровськ). Призер Міжнародного конкурсу оповідань від журналу “Склянка Часу*Zeitglas” (2012, Канів), переможець Всеукраїнського конкурсу «Люби ближнього свого – як самого себе» відеопроекту «З любов’ю до дітей» (2012).

За її лібрето композитор, Відмінник культури України, член Асоціації композиторів НВМС Валентина Фалькова написала і здійснила постановки музичних спектаклів “Як тітонька Жабка на ринок ходила” та “Пригоди Морського Коника” для авторського дитячого музичного театру “Надежда” при ДДМШ №3 і Будинку вчених м. Дніпропетровська (2007, 2009). Дипломант регіонального конкурсу “Композитори – дітям і юнацтву” (2007, її вірш “Ми збираємо гриби” покладено на музику членом Асоціації композиторів Дніпропетровського відділення Національної Всеукраїнської музичної спілки Оленою Швець-Васіною).
Пише українською і російською мовами. Жанри – казки, пригодницькі та історичні повісті для дітей молодшого, шкільного молодшого та шкільного середнього віку.

Немає коментарів:

Дописати коментар