Сторінки

26.04.15

25.04.2015 пройшла у КЗО "СЗОШ № 6" акція "Зробимо Україну чистою"

Учні долучилися до акції "Зробимо Україну чистою":було висаджено квіти, прибрали шкільне подвір'я, доглянуто шкільні клумби та обкопано дерева. ДЯКУЄМО ВСІМ НЕБАЙДУЖИМ!!!!!









23.04.15

22.04.14-Всесвітній День Землі

В рамках проведення Всесвітнього Дня Землі було проведено акцію "Рух за сталий розвиток", проведено  радолінійку,яка присвячувалася цій даті (інформацію підготували учениці 8-а класу: Панова Аня та Спаріш Аліса).

http://www.shkola6.dp.ua/news-406.html


Напротязі дня учнями  було зібрано 373 кг макулатури, 6 кг відпрацьованих батарейок. Учні активно приймали участь
1 місце - 7-а клас - 94,5 кг (класний керівник Ярош Н.Д)
2 місце - 2-а клас - 73 кг (класний керівник Шишацька Н.В)
3 місце - 8-а клас - 62 кг (класний керівник Усенко І.С.)








Також учні 8-а класу прийняли участь в озелененні та благоустрої пришкільної ділянки, було висаджено 16 ялинок, 30 нарцисів, хризантеми, георгіни та петунії. Всім Дякуємо за участь!!!!!!!!!!!!!!!!!!!









22.04.15-Всесвітній День Землі

День Землі - не просто велике, а воістину глобальне свято, яке щорічно відзначається в багатьох країнах. У північній півкулі День Землі відзначається навесні, а в Південній півкулі - восени. Метою цієї всесвітньої акції є привернення уваги суспільства і кожної людини планети до проблем Землі, проблем охорони навколишнього середовища.
Традиція святкування Дня Землі в березні була закладена Джоном Макконелл, бізнесменом і видавцем, творцем прапора Землі. Він представив проект святкування Дня Землі на конференції ЮНЕСКО з питань навколишнього середовища в листопаді 1969. Керівництвом міста Сан-Франциско була видана Декларація про День Землі, і 21 березня 1970 році вперше було організовано відзначення цього дня.
У 1971 році Організація Об'єднаних Націй (ООН) прийняла документ "Прокламація Дня Землі", в якому зазначається, що нове бачення Землі виникло тоді, коли астронавти і космонавти побачили й розповіли світу, наскільки гарна наша чудесна блакитна планета - дім для всього людства.
У цей день щорічно в штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку звучить Дзвін Миру. Він починає дзвонити точно в момент початку весняного рівнодення. Сенс цієї церемонії полягає в тому, щоб протягом хвилини, поки дзвонить Дзвін Миру, люди подумали про те, що вони повинні зробити, щоб зберегти нашу планету, усвідомити себе її громадянами й поліпшити життя всього живого на Землі.
Ще у ХІХ столітті започатковано традицію святкування Дня Землі 22 квітня. Саме тоді Дж. Стерлінг Мортон, секретар території штату Небраска (США), запропонував визначити день, присвячений озелененню навколишньої території. Пропозиція була схвалена й одержала широку підтримку, у 1872 році жителями штату було висаджено біля мільйона дерев. У 1882 році цей день був оголошений урядом Небраска офіційним святом штату, дата його припадала на 22 квітня.
Наприкінці 1962 року член Сенату США та екологічний активіст Гейлорд Нельсон запропонував президенту США Джону Кеннеді організувати ряд заходів, спрямованих на привернення уваги громадськості до екологічних проблем. Кеннеді схвалив проект сенатора і навіть погодився поїхати в п'ятиденне турне одинадцятьма штатами США з метою популяризації теми охорони навколишнього середовища, але всі ці заходи не вплинули на байдужість американців до екологічних питань. Наприкінці 1960-х рр. Америку захлиснули масові маніфестації та демонстрації противників війни у В'єтнамі, і Нельсон вирішив скористатися політичною активністю американців. Він залучив активних і свідомих громадян, особливо студентів, для привернення уваги влади і самого суспільства до екологічних проблем. На конференції у вересні 1969 Нельсон оголосив про проведення навесні 1970 року масових демонстрацій захисників навколишнього середовища і "загальнонаціонального екологічного диспуту-семінару". ЗМІ миттєво рознесли це повідомлення по всій країні. Заходи до Дня Землі 1970 були організовані і координувалися штатом офісу Нельсона в Сенаті США. Таким чином через 100 років, з 22 квітня 1970 День Землі було відновлено і він став проводитися по всій території США. В 1970 році понад 20 млн. американців взяли в ньому участь. Навіть Сенат США ухвалив рішення не проводити засідань у цей день, щоб сенатори могли взяти участь у святі. До цього дня готуються всі, починаючи з президента, що звертається до громадян Америки із закликом зберегти Землю придатною для життя прийдешніх поколінь. У 1971 р., завдяки успіху першого Дня Землі, сенатор Нельсон проголосив "Тиждень Землі" (протягом 3-го тижня квітня) як щорічну подію, що стала вкрай популярною серед населення США. У 1995 році за свій внесок у становлення традиції святкування Дня Землі Гейлорд Нельсон був нагороджений "Медаллю Свободи" - вищою нагородою, якої може бути удостоєно цивільна особа у США.
У 1990 р. цей день став міжнародною акцією, в якій взяли участь 200 млн. чоловік з 141 країни світу. Щорічно вчені країн світу збираються за круглим столом для обговорення глобальних екологічних проблем. Існує також Мережа "День Землі" -

міжнародна неурядова організація, яка об'єднує 12000 організацій у 174 країнах світу. Метою своїх заходів Мережа "День Землі" ставить розвиток екологічної освіти.
День Землі - свято солідарності у допомозі нашій Планеті. У цей день проводяться масові практичні заходи з покращення екологічної ситуації під гаслом: «Думати глобально, мислити локально!». Щорічно мільйони людей приймають участь у цьому святі, проводяться заходи із насадження дерев, кущів, квітів, оголошуються конкурси дитячих малюнків на природоохоронну тематику тощо. У цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилеглі території, висадити хоча б одне дерево, відмовитися хоча б на день від використання автомобіля.

22.04.15

21.04.2015-єдиний урок "Торкнутися серцем до природи"

Мета. Розширювати та збагачувати уявлення  про живу природу рідного краю; класифікувати за групами; вправляти дітей у розв’язанні логічних задач. Учити дітей естетично сприймати природне довкілля, помічати у світі природи прекрасне, чарівне, дивовижне. Виховувати у дітей основи екологічно-доцільної поведінки, бережливість до флори і фауни рідного краю.




18.04.15

17 квітня - участь у ОБЛАСТНІЙ ТРУДОВІЙ АКЦІЇ "ЮННАТІВСЬКИЙ ЛІС"

Учні КЗО "СЗОШ № 6":
Швець Яна, Маренко Катя, Мельникова Марія, Ігнатенко Аліна, Мушкудіані Тамуна прийняли участь у трудовій акції,що проходила в Дніпровсько-Орільському природному заповіднику, висаджували ялинки
http://34.ua/news/view/57013--deny-okruzhajushhej-sredy-dnepropetrovskije-shkolyniki-vstretili-s-lopatami-v-rukah/

http://www.shkola6.dp.ua/news-401.html





СОН-ТРАВА










17.04.15

БЛАГОУСТРІЙ ШКІЛЬНИХ ДІЛЯНОК ТА КЛУМБ

УЧЕНИЦІ 8 КЛАСУ ПРИДІЛЯЮТЬ ВЕЛИКУ УВАГУ ДОГЛЯДУ ЗА КЛУМБАМИ ШКОЛИ!!!

Природа не храм, а майстерня, і людина в ній працівник.      І. Тургенев